Fáj,.....a búcsú fáj.
Dátum: 2013. április 29. 10:01Műfaj: VersCimkék: a búcsú, mindig fáj | ![]() |
Fáj,.....a búcsú fáj.
Életem minden percét,mit élveztem,
fogtad kezem,Te voltál velem.
S kezem emelem tétován,
búcsú,egy május délután.
Télnek fagyos reggelén,szívem melegítetted,
tavasznak ragyogását ,...keserítetted.
Orgonának nincs már illata,
nem nyílik többé tavaszra.
Csodálattal,szeretettel hittem,..örökké,
míg voltál,szívemé,lelkemé.
Búcsút int most kezed,
szemembe könnyekkel,
...engedd meg,...ne tegyem.
vissza a főoldalraajánlom ezt a cikket
Még nem érkezett hozzászólás.
Új írásához regisztrálj, vagy lépj be a jobb oldalon.

